På kontoret


Du hittar vårt kontor mitt i Kinna och du är alltid välkommen in om du har frågor, synpunkter eller funderingar.

Susanne
Carlsson


Kundmottagare och förvaltningsassistent


susanne.carlsson@mark.se
0320-21 73 08

Rosa
Svensson


Kundmottagare och uthyrningsassistent


rose-marie.svensson@mark.se
0320-21 73 03

Maria
Wendt Helmer


Ombyggnadssamordnare och uthyrare


maria.wendt@mark.se
0320-21 73 02

Mona
Götesson


Uthyrare


mona.gotesson@mark.se
0320-21 73 20

Vi jobbar med områdena
Fritsla, Hyssna, Kinna, Sätila, Torestorp, Örby och Öxabäck

Irene
Johnsson


Distriktschef

irene.johnsson@mark.se

0320-21 73 21

Stefan
Gabrielsson


Biträdande distriktschef

stefan.gabrielsson@mark.se

0320-21 73 18

Vi jobbar med områdena
Berghem, Björketorp, Fotskäl, Hajom, Horred och Skene

Jörgen
Eriksson


Distriktschef och tf vd

jorgen.eriksson2@mark.se
0320-21 73 24

Adam
Czolowski


Biträdande distriktschef

adam.czolowski@mark.se
0320-21 73 19

Mona
Ronnemar


Förvaltningsadministratör

mona.ronnemar@mark.se

0320-21 73 17

Alf
Andersson


Energitekniker

alf.andersson@mark.se
0320-21 73 11

Carina
Ström


Hyresadministratör

carina.strom@mark.se

0320-21 73 05

Britt-Marie
Widén


Boendekonsulent

britt-marie.widen@mark.se

0320-21 73 23

Ann-Charlotte
Lundin


Byggledare


ann-charlotte.lundin@mark.se
0320-21 73 06

Pär
Brundin


Byggledare


par.brundin@mark.se

0320-21 73 22

Carina
Roos


Informatör och verksamhetsassistent

carina.roos@mark.se
0320-21 73 13

Lena
Helander


Personal- och kundservicechef


lena.helander@mark.se
0320-21 73 10

Idir
Bouzidi


Boinformatör
idir.bouzidi@mark.se
072-213 59 46

Björn
Westeson


Drifttekniker
bjorn.westeson@mark.se
070-521 73 12

Marie
Mårtensson


Ekonom och löneadministratör

marie.martensson@mark.se
0320-21 73 12

Niklas
Friberg


Controller

niklas.friberg@mark.se
0320-21 73 14

Johan
Palmquist


Ekonomichef

johan.palmquist@mark.se

0320-21 73 01

Svante
Dahlquist


Vd

tillträder 180403
e-post
0320-21 73