På kontoret


Du hittar vårt kontor mitt i Kinna och du är alltid välkommen in om du har frågor, synpunkter eller funderingar.

Matilda
Lindal


Kundadministratör


matilda.lindal@mark.se
0320-21 73 04

Rosa
Svensson


Kundadministratör


rose-marie.svensson@mark.se
0320-21 73 03

Maria
Wendt Helmer


Ombyggnadssamordnare och uthyrare


maria.wendt@mark.se
0320-21 73 02

Mona
Götesson


Uthyrare


mona.gotesson@mark.se
0320-21 73 20

Adam
Czolowski


Fastighetsförvaltare

adam.czolowski@mark.se
0320-21 73 19

Håkan
Nilsson


Lägenhetsförvaltare

hakan.nilsson@mark.se

0320-21 73 08

Susanne Carlsson


Innemiljösamordnare

susanne.carlsson@mark.se
0320-21 73 09

Utemiljösamordnare

Jörgen
Eriksson


Fastighetschef

jorgen.eriksson2@mark.se
0320-21 73 24

Stefan
Fogelberg


Fastighetsservicechef

stefan.fogelberg@mark.se

0320-21 73 16

Mona
Ronnemar


Fastighetsadministratör

mona.ronnemar@mark.se

0320-21 73 17

Alf
Andersson


Energitekniker

alf.andersson@mark.se
0320-21 73 11

Carina
Ström


Hyresadministratör

carina.strom@mark.se

0320-21 73 05, 
telefontid 8-12

Teija
Markkanen


Boendekonsulent

teija.markkanen@mark.se
0320-21 73 23

Ann-Charlotte
Lundin


Byggprojektledare


ann-charlotte.lundin@mark.se
0320-21 73 06

Pär
Brundin


Byggprojektledare

par.brundin@mark.se

0320-21 73 22

Carina
Roos


Kommunikatör

carina.roos@mark.se
0320-21 73 13

Lena
Helander


HR och kundservicechef


lena.helander@mark.se
0320-21 73 10

Rekrytering pågår


Drifttekniker

070-521 73 12

Marie
Mårtensson


Ekonom och löneadministratör

marie.martensson@mark.se
0320-21 73 12

My
Högrell


Controller

my.hogrell@mark.se
0320-21 73 14

Johan
Palmquist


Ekonomichef

johan.palmquist@mark.se

0320-21 73 01

Svante
Dahlquist


Vd

svante.dahlquist@mark.se
0320-21 73 15